Śląsk, brakteat miejski, XV w.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 21:38:14
124302
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat miejski, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.16 g
Literatura: Fbg 358, Kop. 8697

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 375

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł
4)  34 zł