Śląsk, brakteat miejski, XV w.
Cena wylicytowana: 40 zł
124302
Opis: |
Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat miejski, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.16 g |
Fbg 358, Kop. 8697 |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 375
1) 40 zł
2) 38 zł
3) 36 zł
4) 34 zł
min |