Pomorze Zachodnie, wit (półszeląg)

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 21:36:19
123967
Opis: Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, wit (półszeląg), Strzałów, Aw: Grot strzały, MONETA NOVA SVNDE, Rw: Krótki krzyż, w kącie S, DEVS IN NOM TVO SALVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: Dbg-P. 299 var

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 399

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  65 zł
4)  60 zł