Austria, 100 koron, 2.01.1910

Austria, 100 koron, 2.01.1910

Austria, 100 koron, 2.01.1910

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 21:14:51
124425
Opis: Austria - Austro-Hungarian Bank, 100 koron, 2.01.1910, seria 1019, numeracja 16465
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, ale bardzo rzadki
Literatura: Pick 11

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1096

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  1 500 zł
4)  1 000 zł