Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 20:48:01
124419
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 100.000 marek polskich, 30.08.1923, seria A, numeracja 5300366
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ślad po zgięciu w pionie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 433 (R3), Miłczak 35

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 300

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  330 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł