Rosja, szeląg, 1760

Rosja, szeląg, 1760

Rosja, szeląg, 1760

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2016 22:21:33
123901
Opis: Rosja - Elżbieta 1741-1761 - monety bite dla Prus, szeląg, 1760, Królewiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 795 (R1)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 486

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł