Dania, 1 marka, 1615

Dania, 1 marka, 1615

Dania, 1 marka, 1615

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2016 22:20:24
123929
Opis: Dania - Krystian IV 1588-1648, 1 marka, 1615, znak menniczy: trójlistny kwiatek
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Hede 99C

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 377

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  290 zł
5)  280 zł