Litwa, denar bez daty, (ok. 1387-1392)

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2016 21:53:57
124013
Opis: Litwa - Włodzimierz Olgierdowicz 1377-1395, denar bez daty, (ok. 1387-1392), Kijów
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.67 g, ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas'09 7J1-1 (R)

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 284

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  150 zł