wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz, Mariusz Brzeziński - Monety Stefana Batorego króla Po..

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2016 21:53:11
123778
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz, Mariusz Brzeziński - Monety Stefana Batorego króla Polski 1576-1586, Szczecin 2014
Stan zachowania: nowy,
Dodatkowe informacje:
Literatura: 454 strony formatu A4 w twardej skórzanej oprawie, piękna i efektowna oprawa

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1159

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  330 zł
4)  250 zł
5)  240 zł