Rosja, 25 rubli, 1918

Rosja, 25 rubli, 1918

Rosja, 25 rubli, 1918

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2016 21:52:25
123701
Opis: Rosja - Rosja Porewolucyjna 1917-1922 - Государственный Кредитный Билетъ, 25 rubli, 1918, seria BT, numeracja 832313
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne albo konserwacja ???
Literatura: Muradyan 1.26.2, Pick 38.a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 122

1)  125 zł
2)  120 zł