Polska, 1.000 złotych, 1945

Polska, 1.000 złotych, 1945

Polska, 1.000 złotych, 1945

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2016 21:12:10
123695
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 1.000 złotych, 1945, Ser.A, numeracja 7667932
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: złamania, miejscowo zabrudzony, naddarcia i ubytki papieru, ale rzadkie nawet w tym stanie zachowania
Literatura: Lucow 1151 (R6), Miłczak 120a

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 147

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  42 zł
8)  38 zł