Belgia, 5 franków, 1865

Belgia, 5 franków, 1865

Belgia, 5 franków, 1865

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2016 22:20:01
121632
Opis: Belgia - Leopold I 1831-1865, 5 franków, 1865, Bruksela
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładne
Literatura: De Mey 68

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 285

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł