Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2016 21:57:24
200460
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW, Warszawa
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1153, Plage 374

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 210

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  175 zł
7)  150 zł
8)  140 zł