Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1836 MW

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2016 21:56:15
200462
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1836 MW, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1140, Plage 352

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 137

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  90 zł