Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1835 MW

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2016 21:55:52
200461
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1835 MW, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1139, Plage 348

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 189

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  120 zł