Śląsk, halerz, XV w.

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2016 20:50:42
122973
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie, halerz, XV w., Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża z krzyżem w arkadzie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.27 g
Literatura: Fbg 267, Kop 8644

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 169

1)  100 zł
2)  95 zł