Niemcy, denar krzyżowy typu IV, X/XI w.

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2016 20:48:24
122261
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu IV, X/XI w., Szeliga, litera A, pod nimi przekreślone S / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.27 g, gięty
Literatura: CNP typ IV

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 278

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  210 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  150 zł
9)  130 zł
10)  120 zł
11)  70 zł
12)  60 zł