Republika Rzymska, denar, 90 p.n.e.

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2016 20:34:59
123653
Opis: Republika Rzymska - L. Calpurnius Piso Frugi 90 pne, denar, 90 p.n.e., Rzym, Aw: Popiersie Apollina w prawo, z lewej znak menniczy, z prawej X; Rw: Jeździec na koniu galopujący w prawo, trzymający gałązkę palmową, u dołu L.PISO FRVGI / kotwica i XXXVT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.02 g, ładnie zachowany, patyna
Literatura: Crawford 340/1

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 392

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  390 zł