Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, akcje i obligacje, monety polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2016 20:41:07
98253
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria G, numeracja 550443
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, zagniecenia, nieduże naderwania na marginesach, po gruntownej konserwacji, wybielony papier, rzadkie
Literatura: Lucow 1295 (R4), Miłczak 139a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 139

1)  115 zł
2)  115 zł