Księstwo Kurlandii, szeląg, 1764

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2016 22:06:59
122692
Opis: Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1763-1769, szeląg, 1764, Mitawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna, zielona patyna
Literatura: Neumann 332

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 275

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  135 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł