Polska, szeląg, 1653

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, szeląg, 1653

Polska, szeląg, 1653

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2016 21:19:27
122685
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety litewskie, szeląg, 1653, Wilno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas'09 2JK15-4

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 253

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł