Polska, ort, 1617

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2016 21:12:33
121695
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, kropka kończąca napis w otoku na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, ciemna patyna na rewersie.
Literatura: Shatalin GD17-1 (R)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 195

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  240 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  180 zł