Polska, trojak, 1540

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, trojak, 1540

Polska, trojak, 1540

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2016 21:03:44
200038
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1540, Gdańsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger G.40.1.c (R1), CNG 73

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 279

1)  640 zł
2)  640 zł
3)  500 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  350 zł
7)  300 zł