Śląsk, kwartnik, ok. 1314 r.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Rozpoczęcie: 15-02-2016 18:00
Zakończenie: 25-02-2016 20:57:59
Śląsk, kwartnik, ok. 1314 r.

Śląsk, kwartnik, ok. 1314 r.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-02-2016 20:57:59
122640
Opis: Śląsk - Księstwo Fürstenberskie - Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik, ok. 1314 r., Lwówek ?, Aw: Głowa na wprost, rozetki w otoku; Rw: Bawarska tarcza herbowa i zniekształcony napis CLIPEVS BAVWARIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.60 g, gięty, ciemna patyna
Literatura: bg. 212, Kiersnowski - Kwartniki s.39, BRP Mennictwo żagańskie, tabl. 2

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 235