Litwa, pieniądz (denar)

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Litwa, pieniądz (denar)

Litwa, pieniądz (denar)

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2016 20:42:16
122111
Opis: Litwa - Witold 1392-1430, pieniądz (denar), Aw: Kolumny Gedymina; Rw: Grot włóczni z krzyżem po prawej stronie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.15 g, patyna
Literatura: Kop. 3117 (R2), Tyszkiewicz-Lit. 3 (R3), Ivanauskas'09 11V

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 148

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  150 zł
4)  100 zł
5)  95 zł