Cesarstwo Rzymskie, AE-22, 310-313

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 21:10:15
89991
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, AE-22, 310-313, Trewir, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło CONSTANTINVS PF AVG, Rw: Stojący Sol na wprost, patrzący w prawo, z jedną ręką uniesioną, w drugiej trzymając glob, po bokach T-F, wokoło napis SOLI INVIC - TO COMITI, u dołu PTR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: RIC 869

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 401

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł