Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 20:41:30
98223
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria BW, numeracja 1423288
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, po fachowej konserwacji, bardzo ładna prezencja
Literatura: Lucow 1296 (R2), Miłczak 139b

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 211

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  28 zł
4)  16 zł
5)  14 zł