Polska, 100 złotych, 1944

Polska, 100 złotych, 1944

Polska, 100 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 20:39:35
98218
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria ЕТ, numeracja 706247
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, zagniecenia, po konserwacji
Literatura: Lucow 1136c (R4), Miłczak 118a

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 302

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł