II Rzeczpospolita 1918-1939, miniatura odznaki pamiątkowej II Brygady Legionów, 1916

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 22:25:23
121899
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, miniatura odznaki pamiątkowej II Brygady Legionów, 1916, nakrętka sygnowana J.WIDLIŃSKI KRAKÓW
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 16 x 12 mm
Literatura: Stela 2.12

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 586

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  65 zł