II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Obywatelskiego Bractwa Strzeleckiego w Pabjanicach, 1931-1932

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 22:20:47
121832
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Obywatelskiego Bractwa Strzeleckiego w Pabjanicach, 1931-1932, dwuczęściowa odznaka w kształcie krzyża. W centrum umocowany na dwa nity wieniec laurowy, tarcza strzelecka i dwa skrzyżowane karabiny. Na stronie odwrotnej wygrawerowany napis KRÓL KURKOWY / OBYW.BR.STRZELECKIEGO / w PABJANICACH / NA ROK / 1931-1932 oraz sygnatura wytwórcy ST. BOBKOWICZ ŁÓDŹ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 60 x 60 mm, wstążka z zielonego materiału, na niej mosiężny kur, ozdobne zapięcie na agrafkę

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 328

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł