Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 22:14:16
122085
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1829 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: plamista patyna, bardzo ładny
Literatura: Bitkin 107, Adrianov 1829

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 256

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  720 zł
4)  640 zł
5)  350 zł
6)  330 zł