Polska, trojak, 1582

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 21:00:40
121928
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1582, Wilno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: jasna patyna
Literatura: Iger V.82.1.d (R), Ivanauskas 4SB40-15 (R)

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 350

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  210 zł