Niemcy, denar krzyżowy, X / XI w.
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Cena wylicytowana: 38 zł
120026
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, X / XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 16 mm, 1.07 g, gięty |
CNP typ II |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81
1) 38 zł
2) 36 zł
3) 32 zł
min |