Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 20:44:11
89934
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto I - Otto III 955-1002, denar krzyżowy typu I, II połowa X w., Aw: Fronton kościoła z czterema kolumnami, w środku krzyż; Rw: Krzyż, w kątach kulki
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.14 g
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I, 315

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 180

1)  210 zł
2)  200 zł