Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.
Zakończenie: 11-02-2016 20:44:11
89934
Opis: | Niemcy - Saksonia - Otto I - Otto III 955-1002, denar krzyżowy typu I, II połowa X w., Aw: Fronton kościoła z czterema kolumnami, w środku krzyż; Rw: Krzyż, w kątach kulki |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.14 g |
Literatura: | Dbg 1325, Gum.CNP typ I, 315 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 180