Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI-V w. pne

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 20:34:13
121936
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI-V w. pne, Aw: Głowa i łapa lwa w prawo; Rw: Dekoracyjna gwiazda czteroramienna (Stellate design) w kwadracie incusum
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.19 g
Literatura: SNG Cop. 952

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 349

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  210 zł
4)  195 zł