Polska, dukat wikariacki, 1741

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 3 900 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 20:31:09
66111
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, dukat wikariacki, 1741, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.45 g, uszkodzone tło
Literatura: Fr. 2865, Kahnt FA2 637, Kop. 11540 (R3), Merseb. 1696

Cena końcowa: 3 900 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 1503

1)  3 900 zł
2)  3 800 zł
3)  3 500 zł
4)  3 500 zł
5)  3 300 zł
6)  3 100 zł