Polska, Medal Nagrodowy Akademii w Krakowie nadany Władysławowi Liskiewiczowi w 19..

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2016 21:42:04
121828
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, Medal Nagrodowy Akademii w Krakowie nadany Władysławowi Liskiewiczowi w 1903 r, Aw: Głowa w cesarza Franciszka Józefa w prawo, sygnatura S CZAPLICKI i napis wokoło, Rw: W wieńcu laurowo-dębowym z herbem Krakowa poziomy napis SZKOŁA / KRAKOWSKA / SZTUK PIĘKNYCH ZASŁUŻONEMU
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 46 mm
Literatura: Strzałkowski 70

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 207

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  100 zł
4)  90 zł