Polska, ort, 1653

Polska, ort, 1653

Polska, ort, 1653

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2016 21:25:58
121387
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety koronne, ort, 1653, Poznań, Inicjały A-T po bokach tarczy herbowej. W napisie otokowym POSNAN FAC.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: Ciemna patyna. Rewers dwukrotnie uderzony stemplem.
Literatura: Kop. 1723 (R1), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1134

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  740 zł
5)  620 zł
6)  540 zł
7)  470 zł
8)  420 zł
9)  400 zł
10)  380 zł
11)  360 zł
12)  320 zł
13)  300 zł