Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2016 21:21:22
121696
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, mała głowa z szeroką kryzą, łapa niedźwiedzia w tarczy, na awersie dwukropek kończy napis
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD15b-3 (R)

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 696

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  390 zł
5)  370 zł
6)  180 zł