Polska, 20 złotych, 20.06.1931

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2016 20:37:17
98180
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 20 złotych, 20.06.1931, seria CV, numeracja 2857760
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania, nieco odbarwiony, po gruntownej konserwacji
Literatura: Lucow 666 (R0), Miłczak 72c

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 130

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  10 zł
4)  5 zł
5)  4 zł