Niemcy, obol (Hälbling), 1159-1167

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2016 21:12:56
118286
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - abp Rainald von Dassel 1159-1167, obol (Hälbling), 1159-1167, Kolonia, Aw: Biskup z pastorałen i Pismem Świętym na wprost, Rw: Budowla kościoła z trzema wieżami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.51 g, patyna
Literatura: Häv 497

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 538

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł