Niemcy, 50 Rentenpfennig, 1924/D

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2016 21:36:19
89627
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 50 Rentenpfennig, 1924/D, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: Patyna.
Literatura: Jaeger 310

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 311

1)  42 zł