Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1837

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2016 21:02:12
121376
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1837, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: Ciemna patyna.
Literatura: Bitkin 1133, Plage 333

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 520

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  620 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  540 zł
7)  450 zł
8)  390 zł
9)  370 zł
10)  350 zł
11)  300 zł