do XVIII wieku, żeton, 1744

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
do XVIII wieku, żeton, 1744

do XVIII wieku, żeton, 1744

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2016 20:59:31
120924
Opis: do XVIII wieku - Maria Leszczyńska królowa Francji, żeton, 1744, Sygnowany DU VIVIER F. Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku MARIA D G FR ET NAV REGINA, Rw: Otarz zakończony na górze magnes, poniżej klucze, dolna podstawa przyzdobiona dwoma delfinami, w otoku EX VIRTUTE ECUS, w odcinku MAISON DE LA REINE 1744
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29 mm, 6.91 g

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 370

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł