Polska, ort, 1623

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2016 20:52:14
121132
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, Końcówka napisu PRV M.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: Patyna, ładnie zachowany.
Literatura: Shatalin BD23-55

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 223

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  195 zł
4)  185 zł
5)  180 zł