Niemcy, krążek do wybicia denara, X / XI w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2016 20:44:34
120118
Opis: Niemcy, krążek do wybicia denara, X / XI w.
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 1.24 g, gięty

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 187

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł