Niemcy, denar krzyżowy, X / XI w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2016 20:41:30
120023
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, X / XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16 mm, 0.97 g, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 120

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  46 zł
5)  42 zł