Niemcy, denar krzyżowy, X / XI w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2016 20:41:07
120018
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, X / XI w., Kapliczka z kółkiem wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.40 g, gięty
Literatura: CNP typ II (431-461)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 112

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  42 zł