Bizancjum, aspron trachy

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Bizancjum, aspron trachy

Bizancjum, aspron trachy

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2016 20:31:32
119753
Opis: Bizancjum - Manuel I Komnen 1143-1180, aspron trachy, Konstantynopol, Aw: Chrystus na tronie na wprost, w polu po bokach IC-XC i dwie rozetki, Rw: Cesarz stojący na wprost koronowany przez Niepokalaną Dziewicę
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 4.68 g, patyna

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 988

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  48 zł