Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:41:29
89549
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 33 mm, 19.22 g
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1047

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  150 zł