Polska, Jan Długosz- medal autorstwa W. Głowackiego wybity w 1880 r z okazji 400-lecia śmierci historyka w Krakowie

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:41:06
120890
Opis: Polska - XIX wiek, Jan Długosz- medal autorstwa W. Głowackiego wybity w 1880 r z okazji 400-lecia śmierci historyka w Krakowie, Aw: Popiersie w czepcu w prawo i napis w otoku JAN DŁUGOSZ 1415 1480, Rw: W wieńcu laurowo-dębowym otwarta księga z napisem KRONIKA DZIEJÓW POLSKICH, wokoło PAMIĄTKA OBCHODU 400 LET. ROCZNICY ŚMIERCI W KRAKOWIE, herb Krakowa i data D. 19/5 1880
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź 34 mm, 16.74 g, wybite uszkodzonymi stemplami
Literatura: H-Cz. 8064

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 632

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł